טיול קולינארי בנצרת

נצרת – חוויה של טעמים בערש הנצרות

הכנאפה הכי טובה בארץ, חומוס חם בבוקר, ריחות הקפה הנמהלים בריחות השוק המתעורר ופיתות אש תנור שבקעו זה עתה מהתנור. "נצרת למתקדמים" הוא הסיור שייקח אתכם אל הפינות הסודיות שרק המקומיים מכירים. יום מענג בניחוח חו"ל בנצרת וסביבתה, של דילוגים בין נקודות קולינאריות משובחות ופינות מערש הנצרות מלפני 2,000 שנה.

טעימות

נצרת בהחלט איננה רק עיר של חומוס וכנאפה, אלא עיר מרובת ניחוחות וטעמים, אתרים וצבעים. כאשר נערוך סיור בנצרת, ברחובותיה הצדדיים ובסמטאותיה הסמויות, בכנסיות ובמסגדים, בחנויות ובשווקים, תגלו שפע של שכיות חמדה והרבה מאוד אוכל טעים. אם ברצונכם לבלות בעיר נצרת מזווית מיוחדת, אתם מוזמנים להצטרף אלי ליום כיף בנצרת וסביבתה, לחוייה רב-חושית, הכוללת אתרים מרתקים, תצפיות מרהיבות, סיפורים מרגשים ובעיקר אוכל ונשנושים ממש טעימים.

כנסיית הבשורה

כמה כייף לטעום חומוס נימוח ונהדר על הבוקר, להנות משווארמה מהבילה וריחנית בצהריים, לקנח בחלבה משומשום טהור, להתמוגג מבקלווה וכנאפה חם לעת ערביים.

בין לבין נהנה מביקור בשלל אתרים שונים בדגש נוצרי, היות ונצרת היא ערש הנצרות, נערוך תצפית מהר הקפיצה, נסייר בכנסיות ובמסגדים וכמובן נטייל ונפגוש את אוצרות השוק של נצרת, שחלקם ידועים רק לתושבים המקומיים. נהנה מדברי מאפה יחודיים, נבקר בחנות תבלינים עתיקה ונשמע את סיפורה, ונדון בכובד ראש בשאלה החשובה – מי מכין את הכנאפה הטובה ביותר ומי את הבאקלווה?

השוק בנצרת

 

טיול קליל לכל הגילאים, חוויה רב חושית של נופים ואתרים, טעמים וריחות, סיפורים וקולות.

 

 

להזמנת טיול קולינארי מודרך, טיולי טעימות וטיולי אוכל התקשרו לרונן – 052-2528464.

 כנאפה